گزارش “آوای فردا” از کنسرت صنم پاشا

گزارش “آوای فردا” از کنسرت صنم پاشا

به بهانه ی اولین اجرای گروه موسیقی راک بانوان در ایران


آوای فردا: بدون شک سوم شهریور ۹۷، شبی به یاد ماندنی برای گروه صنم پاشا و موسیقی بانوان خواهد شد. شبی که گویی تمام اتفاقات دست به دست هم می‌دهد تا رویاهای گروه صنم پاشا به واقعیت بپیوندد.

این گروه که در سبک راک فعالیت می‌کند، توسط صنم پاشا بنیان گذاری شده و برای کنسرت خود، سالن فرهنگسرای نیاوران را در نظر گرفته است.

صنم پاشا که علاوه بر خوانندگی و رهبری گروه کار ترانه سرایی، تنظیم و آهنگسازی را نیز انجام می‌دهد با انتشار پستی در صفحه ی شخصی خود، اسامی قطعاتی را که برای مخاطبین خود آماده اجرا کرده منتشر کرد. گروه او برای این اجرا آهنگ های : دیوونه و زنجیر (پروین اعتصامی)، برف و جنون (فروغ فرخزاد)، کلاغ شطرنجی و فنجون ناکام(پیمان شجاعی فر) و لالایی، روح‌کولی، تنهایی و خاکستری (نیما راهداری) را برای طرفداران خود مهیا کرده است. گفتنی است به جز قطعات فوق صنم پاشا دو قطعه ی تقویم پر تکرار و در آینه که از سروده های خود او هستند را برای مخاطبان اجرا خواهد کرد.

در اجرای امشب گروه صنم پاشا، بیتا صادقی(گیتار الکتریک)، ریماحسن زاده (گیتار بیس)، آرمینا جعفری (درامز)، فروغ فضلی (کیبورد)، آوا حسینی (همخوان )و نوا حسینی(همخوان) حضور خواهند داشت.

تیم خبری آوای فردا ضمن عرض تبریک بابت برگزاری کنسرت پیش رو برای گروه صنم پاشا آرزوی موفقیت و پیشرفت روز افزون دارد.

منبع اختصاصی آوای فردا

ارسال نظرات